| Materiał formy | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, NAK80, S136, SKD61 itp |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Dostarczony system automatycznego opróżniania |
| Ekwipunek | CNC, tokarka, EDM, cięcie drutu, wiercenie itp. |
| Produkt | Produkt gospodarstwa domowego, forma do wydmuchiwania |
| Tryb kształtowania | Forma do rozdmuchiwania, forma preform |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Specyfikacja | ABLB80-25L |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Materiał formy | 45 #, 50 #, P20, H13, 718, 2738, NAK80, S136, SKD61 itp |
|---|---|
| Automatyczne usuwanie błysku | Dostarczony system automatycznego usuwania fleszy |
| Wgłębienie | Dostępnych wiele wnęk |
| Obróbka powierzchniowa | Polerowanie |
| Podstawa formy | Standard HASCO, standard europejski, standard światowy |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowa |
| Materiał formy | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, |
|---|---|
| Wgłębienie | Dostępnych jest wiele wnęk |
| Ekwipunek | CNC, tokarka, EDM, cięcie drutu, wiercenie itp. |
| Logo dostosowane | TAK |
| Kompletna linia produkcyjna | kompletna linia, nie tylko forma, ale wszystkie potrzebne maszyny do tworzyw sztucznych. |