| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | ZWIERZĘ DOMOWE |
|---|---|
| Średnica szyi (mm) | 38 |
| Objętość butelki (ml) | 200ml |
| Podanie | Plastikowa butelka, butelki PET |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie z rozdmuchem |
| Model nr. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Śruba moc grzewcza | 6 Kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Siła zaciskająca | 80 tys |
| maksymalny rozmiar formy | 400X450mm |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 720 mm |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 720 mm |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 378 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | dostosowane |
| Posługiwać się | Produkcja tworzyw sztucznych; butelki plastikowe; zabawki; koło ratunkowe |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Model nr. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Śruba moc grzewcza | 6 Kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Siła zaciskająca | 80 tys |
| maksymalny rozmiar formy | 400X450mm |
| Model nr. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Śruba moc grzewcza | 6 Kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Siła zaciskająca | 80 tys |
| maksymalny rozmiar formy | 400X450mm |
| Model nr. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Śruba moc grzewcza | 6 Kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Siła zaciskająca | 80 tys |
| maksymalny rozmiar formy | 400X450mm |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 630 mm |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 600mm |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 543 |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 630 mm |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 600mm |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 543 |