| Pojemność wyjściowa | 180~200 szt./h |
|---|---|
| Rozmiar | 4,6×3×2,4(M) |
| waga | 8,2T |
| Śruba | 90mm |
| Max Die Usta | 180mm |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, dostępne zagraniczne centrum serwisowe, wsparcie |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Orzecznictwo | CE |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | Zależeć |
| Napięcie | 380V |
| Model nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 30L |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Plastikowe beczki po oleju, pojemniki, kanistry, beczki |
| Typ wytłaczania | Typ akumulacji |
| Kontrola Paryska | Moog 100 punktów |
| Silnik hydrauliczny | Siłownik |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 30L |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Plastikowe beczki po oleju, pojemniki, kanistry, beczki |
| Typ wytłaczania | Typ akumulacji |
| Kontrola Paryska | Moog 100 punktów |
| Silnik hydrauliczny | Siłownik |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Maks. Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchego | 1000 szt./godz |
| Średnica śruby | 85 mm |
| Śruba Stosunek L/D | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |