| Wymiar (L*W*H) | 3,8 x 1,5 x 3,2 m |
|---|---|
| Siła zaciskania | 80KN |
| Automatyzacja | Pełna automatyka |
| Waga (kg) | 5000 kg |
| Szczegóły pakowania | Machine are packed with plastic film; Maszyna jest zapakowana w folię z tworzywa sztuczneg |
| Model nr. | IBM35D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Złącze zaworu pneumatycznego | Festo Ex Niemcy. |
| System kontrolny | Działaj Technologie |
| Wyłącznik kompaktowy, stycznik, | Marka Scheidera z Francji. |
| Model nr. | IBM65D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 1L |
| Materiał formy | S136, P20, 4Cr13 |
| Siła docisku nadmuchu | 40 ton |
| Model nr. | IBM35D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Złącze zaworu pneumatycznego | Festo Ex Niemcy. |
| System kontrolny | Działaj Technologie |
| Wyłącznik kompaktowy, stycznik, | Marka Scheidera z Francji. |
| Model nr. | IBM35D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Złącze zaworu pneumatycznego | Festo Ex Niemcy. |
| System kontrolny | Działaj Technologie |
| Wyłącznik kompaktowy, stycznik, | Marka Scheidera z Francji. |
| Model nr. | IBM35D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Złącze zaworu pneumatycznego | Festo Ex Niemcy. |
| System kontrolny | Działaj Technologie |
| Wyłącznik kompaktowy, stycznik, | Marka Scheidera z Francji. |
| Model nr. | IBM65D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 1L |
| Materiał formy | S136, P20, 4Cr13 |
| Siła docisku nadmuchu | 40 ton |
| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Do dyspozycji |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE |
| Maksymalna głośność | 5L |
| Przepływ wody | 100L/min |
| Średnica szyi (mm) | 140 mm |
|---|---|
| Objętość butelki (ml) | 250 ml |
| Wymiar (L * W * H) | 3,8X1,5X3,2M |
| Rodzaj marketingu | Zwykły produkt |
| Raport z testu maszyn | Pod warunkiem, że |
| Maksymalna średnica produktu | 50-150 mm |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 25-280 MPa |
| Szybkość wtrysku | 0-200 mm/s |
| Moc grzewcza | 7-15KW |
| Objętość wtrysku | 2-100cm3 |