| Śruba stosunek L / D | 20,5:1 L/D |
|---|---|
| Teoretyczna wydajność wtrysku | 238cm3 |
| Maksymalne ciśnienie hydrauliczne | 140 kg/cm |
| Skok śruby | 190mm |
| Tonaż zacisku | 600KN |
| Śruba stosunek L / D | 20,5:1 L/D |
|---|---|
| Teoretyczna wydajność wtrysku | 238cm3 |
| Maksymalne ciśnienie hydrauliczne | 140 kg/cm |
| Skok śruby | 190mm |
| Tonaż zacisku | 600KN |
| Wyjście | 800 bph |
|---|---|
| Forma | 1 wnęka |
| Napięcie | zgodnie z życzeniem klienta |
| Wymiar (L * W * H) | 1,6*0,6*1,5 |
| waga | 500kg |
| Wnęka formy | wysokiej jakości stal nierdzewna S136H |
|---|---|
| Krawędzie tnące | wysokiej jakości stal nierdzewna S136H |
| płytka do przewężenia | JAPONIA materiał DC53 |
| Obróbka cieplna do | HRC62 |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie w drewniane skrzynie |
| Podanie | Butelka, lekarstwa, kosmetyki, pestycydy |
|---|---|
| Rodzaj | Pełna automatyka, wtrysk z rozdmuchem |
| Nazwa | Automatyczna maszyna do rozdmuchiwania, gorąca sprzedaż automatyczna wtryskarka do butelek z tworzyw |
| Nazwa produktu | Wielowarstwowa wtryskarka do butelek z tworzywa sztucznego z rozdmuchiwaniem w dół |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PP,PE,PC,PS,PCV |
| Maksymalna średnica produktu | 50-150 mm |
|---|---|
| maksymalna wysokość produktu | 50-200mm |
| Maksymalna objętość produktu | 50-1000ml |
| Ciśnienie wtrysku | 25-280 MPa |
| Model | Jednoetapowa maszyna do formowania wtryskowego z rozdmuchem |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
| Pakiet transportowy | Opakowania foliowe |
| Znak towarowy | Dawson |
| Kod HS | 8477301000 |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zamykanie i napełnianie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PP, PE, PC, PS, COC |
| Warunki | Nowy |
| Napięcie | 220v/380v |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Podanie | Butelka |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online |
| Gwarancja | 1 rok, rok, 12 miesięcy |
| Kluczowe słowa | Szybki automatyczny |
|---|---|
| Użycie | Butelka 200 ml ~ 2000 ml |
| Użycie | Tworzenie plastikowej butelki |
| Nazwa produktu | Szeroka maszyna do produkcji butelek |
| Rodzaj maszyny | Wytłaczarka z rozdmuchem |