| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| średnica śruby | 100 MM |
|---|---|
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Wyjście HDPE | 200 kg / h |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 1 galon |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 400 ~ 600 sztuk/h |
| Średnica śruby | 45mm |
| Moc napędu śrubowego | 10kW |
| Moc grzewcza ślimaka | 2,6 kW |
| Model nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Średnica śruby | 80mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 10 ~ 30 litrów |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 270 tys |
| Rozmiar szablonu | 680*660mm |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Stacja | Podwójna stacja |
|---|---|
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | System zaciskania typu przełączania |
| System hydrauliczny | 68 kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP |
| Stacja | Podwójna stacja |
|---|---|
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | System zaciskania typu przełączania |
| System hydrauliczny | 68 kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP |
| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
|---|---|
| Automatyczne rozbłyskiwanie | Dostępny |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE; |
| Maksymalna głośność | 5L |
| Medium chłodzące | woda |
| Model nr. | DSB80II |
|---|---|
| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | Dostępny |
| Zrobiono w | Chiny |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE; |