| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Stan | Nowy |
| Złożenie | Zdejmowana część szyjna i dolna |
| System chłodzenia | oddzielny układ chłodzenia |
| Siła zaciskająca | 600 Kn |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Stacja | Podwójna stacja |
|---|---|
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | System zaciskania typu przełączania |
| System hydrauliczny | 68 kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Stan | Nowy |
| Złożenie | Zdejmowana część szyjna i dolna |
| System chłodzenia | oddzielny układ chłodzenia |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Śruba stosunek L / D | 25 L/D |
| waga | 22,5 tony |
| Atrybut firmy | Producent |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Udar formy | 550-1350mm |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| średnica śruby | 100 MM |
| Specyfikacja | ABLD100 |
| Moc silnika ekstrudera (kW) | 22 KW |
|---|---|
| Rozmiar płyty formy (wysokość) (mm) | 420 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwy w obsłudze |
| Wykorzystane branże | Zakład produkcyjny, Fabryka Żywności i Napojów, Farmy, F |
| Średnica śruby | 120mm |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 dni |
| numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-250 litrów |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie przez rozdmuchiwanie z rozciąganiem |
|---|---|
| Główne elementy | Łożysko, silnik, pompa, przekładnia, PLC, naczynie ciśnieniowe, silnik, skrzynia biegów |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | ZWIERZĘ DOMOWE |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |