| Kolor wyglądu maszyny | Dostosowywalne |
|---|---|
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
| Wymagana siła robocza | 1~2 operatora |
| obsługa inżyniera | Inżynierowie mogą udać się do fabryki klienta na szkolenie instalacyjne |
| Sprzęt pomocniczy | Pomagamy klientom w zakupie maszyn pomocniczych znanych marek |
| Kolor wyglądu maszyny | Dostosowywalne |
|---|---|
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
| Wymagana siła robocza | 1~2 operatora |
| obsługa inżyniera | Inżynierowie mogą udać się do fabryki klienta na szkolenie instalacyjne |
| Sprzęt pomocniczy | Pomagamy klientom w zakupie maszyn pomocniczych znanych marek |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Podwójna stacja podwójna głowa |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 5L |
| System mocowania | System zaciskania typu przełączania |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Podwójna stacja podwójna głowa |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 2L |
| System mocowania | System zaciskania typu przełączania |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Objętość pustej części | 10~30L |
|---|---|
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny |
| System mocowania | Przełącz typ mocowania systemu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Zużycie powietrza (m³/mi | 1 m³/min |
| Czas cyklu | 21,6 sekundy |
|---|---|
| Produkcja | 16000 sztuk dziennie |
| Projektowanie warstw | Projektowanie podwójnej warstwy |
| Materiał formy | P20, 2316, S136H, Aluminium z miedzią berylową. |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Podanie | Butelka na napoje, butelka oleju |
|---|---|
| Automatyczny | Całkowicie automatyczny |
| Serwis techniczny | 24 godziny/365 dni online |
| Kontrolowany przez | PLC |
| Cylinder zamykania i otwierania formowania | FESTO |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Stan | nowy |
|---|---|
| Automatyczny | Tak |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Woltaż | 380 V/3 fazy/50 Hz |