| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Objętość butelki (ml) | 1L-2L |
|---|---|
| Zastosowanie | Butelka |
| Praktyczne branże | Warsztaty naprawy maszyn |
| Podstawowe komponenty | Silnik, sterownik PLC |
| Rodzaj | Rozciągliwe formowanie z rozdmuchem dla zwierząt domowych |
| Produkcja | 600BPH |
|---|---|
| Pleśń | 1 wnęka |
| napięcie | Zgodnie z życzeniem klienta |
| Wymiar ((L*W*H) | 1,6*0,6*1,5 |
| Waga | 500 KG |
| Wyjście | 800 bph |
|---|---|
| Forma | 1 wnęka |
| Napięcie | zgodnie z życzeniem klienta |
| Wymiar (L * W * H) | 1,6*0,6*1,5 |
| waga | 500kg |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok, jeden rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem, rozdmuchiwanie z rozciąganiem, rozdmuchiwarka z rozciąganiem |
| Aplikacja | Butelka, zbiornik na wodę, kanister, kanister, zabawka |
| Aplikacja | Butelka Napoju, Butelka Nafty |
|---|---|
| Automatyczny | W pełni automatyczny |
| Serwis Techniczny | 24 godziny/365 dni w Internecie |
| Kontrolowany przez | PLC |
| Formowanie cylindra zamykającego i otwierającego | Festo |
| Podanie | Butelka na napoje, butelka oleju |
|---|---|
| Automatyczny | Całkowicie automatyczny |
| Serwis techniczny | 24 godziny/365 dni online |
| Kontrolowany przez | PLC |
| Cylinder zamykania i otwierania formowania | FESTO |
| Napięcie | 380V/3PH/50HZ, 220V/380V, 380V/50HZ, 380v, Dostosowane |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Wymiar (L * W * H) | 2000*1200*1800 MM |
| Podanie | Butelka |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Silnik napędowy | 45 kw |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | HDPE |
| słowa kluczowe | Automatyczna wytłaczarka z rozdmuchem |