| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Zakres produktów | 10~30L |
|---|---|
| Wydajność | 45~60BPH |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 37 KW |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 30L |
|---|---|
| Cykl suchy | 300 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 37 KW |
| Maksymalny rozmiar formy | 1700 mm*1800 mm |
|---|---|
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 1200L |
| Odpowiedni materiał | HDPE/HMWHDPE |
| Hydrauliczny silnik napędowy (główny) | 42kW |
| Siła zacisku | 2200KN |
| Stacja | Podwójna stacja |
|---|---|
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | System zaciskania typu przełączania |
| System hydrauliczny | 68 kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP |
| Średnica śruby | 80mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 10 ~ 30 litrów |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 270 tys |
| Rozmiar szablonu | 680*660mm |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 300L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Konsumpcja wody | 180 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Model nr. | DSB100 |
|---|---|
| Ciśnienie operacyjne | 12MPa |
| Maksymalna głośność | 120L |
| Zastosowanie | Plastikowe modele, bębny wodne, pudełko chłodzące |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |