| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
|---|---|
| Cykl suchy | 360 szt./wys. |
| Średnica śruby | 100 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Maksymalna objętość produktu | 8 litrów |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Port eksportowy | Szanghaj |
| Specyfikacja | ABLB80-25L |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Kod HS | 8477301000 |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |