| Specyfikacja | ABLB80-25L |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Kod HS | 8477301000 |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Ilość produktów | Małe plastikowe butelki pojemniki od 5ml do 1L |
|---|---|
| Logo dostosowane | Można dostosować kolor logo i wyglądu maszyny |
| Sprzęt pomocniczy | Pomagamy klientom w zakupie maszyn pomocniczych znanych marek |
| Inne usługi | 24-godzinna konsultacja online (szybka odpowiedź) |
| Szczegóły pakowania | Blow molding machine are packed with plastic film; Wydmuchiwarki są pakowane w folię z two |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Podanie | Łóżko przedszkolne |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
| Pakiet transportowy | Opakowania foliowe |
| Znak towarowy | Dawson |
| KOD HS | 8477301000 |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
| Pakiet transportowy | Opakowania foliowe |
| Znak towarowy | Dawson |
| Kod HS | 8477301000 |
| Nadaje się do | Mała plastikowa butelka kosmetyczna o pojemności od 5 ml do 1000 ml |
|---|---|
| Typ rozdmuchiwania | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| materiały plastikowe | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Usługa lokalna | n: Arabia Saudyjska, Kolumbia, RPA, Panama |
| Kolor wyglądu maszyny | Dostosowywanie |
| Aplikacje | Małe plastikowe butelki o pojemności od 5 ml do 1 l |
|---|---|
| Rodzaj rozdmuchu | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| Podstawowe komponenty | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, PLC ... |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Szczegóły pakowania | Blow molding machine are packed with plastic film; Wydmuchiwarki są pakowane w folię z two |
| Podanie | Mała plastikowa butelka o pojemności od 5 ml do 1000 ml |
|---|---|
| Typ rozdmuchiwania | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| Główny składnik | Skrzynia biegów, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, PLC ... |
| Odpowiednie materiały | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Szczegóły pakowania | Blow molding machine are packed with plastic film; Wydmuchiwarki są pakowane w folię z two |
| Może produkować | Kosmetyki z tworzyw sztucznych, artykuły pierwszej potrzeby, butelki na lekarstwa i żywność. |
|---|---|
| Napięcie | Dostosowane do potrzeb klienta |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Automatyczna, inteligentna i wysoka wydajność |
| Lokalna usługa inżynierska | Arabia Saudyjska, Kolumbia, RPA, Panama... itd |
| Kolor i logo maszyny | Dostosowywanie |
| Produkty | Kosmetyki z tworzyw sztucznych, butelki szamponu codziennego użytku. |
|---|---|
| Objętość pustej części | 5ml do 1L |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Blow molding machine are packed with plastic film; Wydmuchiwarki są pakowane w folię z two |