| Wymiary (L * W * H) | 3,1*1,2*2,2 |
|---|---|
| Siła zaciskająca | 78kn |
| Moc (kW) | 25 kW |
| Waga (kg) | 4 kg |
| Szczegóły pakowania | Blow molding machine are packed with plastic film; Wydmuchiwarki są pakowane w folię z two |
| Specyfikacja | DSB80-12L |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 12L |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Kod HS | 8477301000 |
| Model nr. | DSB70II |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PET, Plastik |
|---|---|
| Średnica szyi (mm) | 20 mm |
| Rzeczywista ilość wtrysku (PS) | 225 g (ps) / 8 uncji |
| Aplikacja | Butelki PET, słoiki PET |
| Śrubowy stosunek L/D | 20,5:1 |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 12L |
|---|---|
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Specyfikacja | DSB80-12L |
| Kod HS | 8477301000 |
| Kontrola wychodząca wideo | Opatrzony |
|---|---|
| Moc grzewcza śruby (kW) | 14,1 kW |
| Wydajność (kg/h) | 70 kg / godz |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz typ mocowania systemu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Zdolność produkcyjna | 400 ~ 450 szt./wys. |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 30L |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Plastikowe beczki po oleju, pojemniki, kanistry, beczki |
| Typ wytłaczania | Typ akumulacji |
| Kontrola Paryska | Moog 100 punktów |
| Silnik hydrauliczny | Siłownik |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 30L |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Plastikowe beczki po oleju, pojemniki, kanistry, beczki |
| Typ wytłaczania | Typ akumulacji |
| Kontrola Paryska | Moog 100 punktów |
| Silnik hydrauliczny | Siłownik |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Wymiar (L * W * H) | jako zamówienie |
| Aplikacja | Butelka, pojemnik |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |