| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Pakiet Transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Stan | Nowy |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Aplikacje | Kanistry, butelki, galony |
|---|---|
| Maksymalna objętość produktu | 15L |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, LDPE, PVC, PC, PS |
| numer stacji | podwójna stacja |
| Warstwa opcjonalna | Dostępnych jest wiele warstw |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 3 litry |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 160L |
|---|---|
| Cykl suchy | 300 szt./wys. |
| Średnica śruby | 110 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
|---|---|
| Cykl suchy | 360 szt./wys. |
| Średnica śruby | 100 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |