| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz typ mocowania systemu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Siła docisku | 68 Kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| PNEUMATYCZNY | Festo z Niemiec lub SMC z Japonii |
| Stycznik | Schneider z Francji |
| Wyjście | 800 bph |
|---|---|
| Forma | 1 wnęka |
| Napięcie | zgodnie z życzeniem klienta |
| Wymiar (L * W * H) | 1,6*0,6*1,5 |
| waga | 500kg |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 1000 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 1800×1800 |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Model nr. | BSM65 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Model nr. | ABLB100 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Model nr. | ABLB100 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Czas dostawy | 45-60 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T, L/C |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | EBM |
| Orzecznictwo | CE |