| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Nr modelu | ABLB90 |
|---|---|
| stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak firmowy | Dawsona |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Moc grzewcza ślimaka | 5-6 kW |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Żywotność maszyny | > 20 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalna objętość produktu | 120 l |
| Siła zaciskająca | 600KN |
| Model nr. | DMB1000L |
|---|---|
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 1100 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 1800×1800 |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Średnica szyi (mm) | 140 mm |
|---|---|
| Objętość butelki (ml) | 250 ml |
| Wymiar (L * W * H) | 3,8X1,5X3,2M |
| Rodzaj marketingu | Zwykły produkt |
| Raport z testu maszyn | Pod warunkiem, że |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Średnica śruby | 75 mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
|---|---|
| Rok | Nowy |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 4,2*2,2*2,7 |
| Gwarancja na podstawowe komponenty | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny, Fabryka Żywności i Napojów, Farmy, F |
| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Forma | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE |
| Materiał formy | S50c/S136/Aluminium z miedzią berylową |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 300L |
|---|---|
| Cykl suchy | 360 szt./wys. |
| Średnica śruby | 100 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |