| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | 380V/50Hz/3 fazy jak zwykle |
| Rodzaj tworzywa sztucznego | PP/PE, PET, PVC, PP, PE |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Wymiar (L * W * H) | jako zamówienie |
| Aplikacja | Butelka, zbiornik na wodę, pojemnik, medycyna, beczka drogowa |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Pojemność wyjściowa | 180~200 szt./h |
|---|---|
| Rozmiar | 4,6×3×2,4(M) |
| Waga | 8,2T |
| Śruba | 90mm |
| Max Die Usta | 180mm |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Siła docisku | 70 zł |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| PNEUMATYCZNY | Festo z Niemiec lub SMC z Japonii |
| Stycznik | Schneider z Francji |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Siła docisku | 68 Kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| PNEUMATYCZNY | Festo z Niemiec lub SMC z Japonii |
| Stycznik | Schneider z Francji |