| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Maksymalna objętość produktu | 10 l |
|---|---|
| Cykl suchy | 700 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 30 kW |
| Maksymalna objętość produktu | 8 l |
|---|---|
| Cykl suchy | 800 szt./wys. |
| Średnica śruby | 75 mm |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu pompy oleju | 7,5 kW |
| Maksymalna objętość produktu | 8 litrów |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Port eksportowy | Szanghaj |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 10 l |
|---|---|
| Cykl suchy | 700 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Wyjście HDPE | 110 KG/H |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt/h |
| Średnica śruby | 75mm |
| Atrybut firmy | producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |