| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
|---|---|
| średnica śruby | 100 MM |
| Stan | Nowy |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
|---|---|
| Objętość powietrza | 0,7 m3/min |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80Kn |
| Cykl suchy | 800 szt./wys. |
| Model nr. | ABBL75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Siła zaciskająca | 780 zł |
|---|---|
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Udar formy | 550-1350mm |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Pojemności wyjściowe | 18 ~ 25 szt./wys. |
|---|---|
| Czas dostawy | 50 ~ 100 dni |
| Model nr. | DSB120 |
| Serwis pogwarancyjny | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Śruba stosunek L / D | 28 L/D |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Żywotność maszyny | > 20 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalna objętość produktu | 120 l |
| Siła zaciskająca | 600KN |
| Moc silnika ekstrudera (kW) | 22 KW |
|---|---|
| Rozmiar płyty formy (wysokość) (mm) | 420 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwy w obsłudze |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny, Fabryka Żywności i Napojów, Farmy, F |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Śruba stosunek L / D | 25 L/D |
| waga | 22,5 tony |
| Atrybut firmy | Producent |
| Żywotność maszyny | >20 lat |