| średnica śruby | 100 MM |
|---|---|
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Wyjście HDPE | 200 kg / h |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-250 l |
|---|---|
| średnica śruby | 120 mm |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Siła zaciskająca | 800 Kn |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Śruba stosunek L / D | 25 L/D |
| waga | 22,5 tony |
| Atrybut firmy | Producent |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Śruba stosunek L / D | 25 L/D |
| waga | 22,5 tony |
| Atrybut firmy | Producent |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Śruba stosunek L / D | 25 L/D |
| waga | 22,5 tony |
| Atrybut firmy | Producent |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 300L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Konsumpcja wody | 180 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Podanie | Butelka, zbiornik na wodę, kanister, kanister, łóżko przedszkolne |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 20L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 150 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |