| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
|---|---|
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
| średnica śruby | 75 MM |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Maksymalna objętość produktu | 8 litrów |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Port eksportowy | Szanghaj |
| Model nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Forma | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| wyprodukowane w | Chiny |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Forma | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| wyprodukowane w | Chiny |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Forma | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| wyprodukowane w | Chiny |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne usuwanie błysku | z automatycznym usuwaniem błysku |
| Pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiedni | Butelka 0 ~ 5L |
| Wyprodukowane w | Chiny |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne usuwanie błysku | z automatycznym usuwaniem błysku |
| Pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiedni | Butelka 0 ~ 5L |
| Wyprodukowane w | Chiny |