| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne usuwanie błysku | z automatycznym usuwaniem błysku |
| Pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiedni | Butelka 0 ~ 5L |
| Wyprodukowane w | Chiny |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne usuwanie błysku | z automatycznym usuwaniem błysku |
| Pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiedni | Butelka 0 ~ 5L |
| Wyprodukowane w | Chiny |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne usuwanie błysku | z automatycznym usuwaniem błysku |
| Pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiedni | Butelka 0 ~ 5L |
| Wyprodukowane w | Chiny |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Maksymalna objętość produktu | 5L |
|---|---|
| Falownik uplastyczniający | INNOWACJA |
| Siła zacisku | 110KN |
| System kontroli Paryża | Wisetech/Xunjie/MOOG |
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz typ mocowania systemu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Zdolność produkcyjna | 400 ~ 450 szt./wys. |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |