| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Do dyspozycji |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE |
| Maksymalna głośność | 5L |
| Przepływ wody | 100L/min |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| pleśń | Jedna wnęka |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Aplikacje | Kanistry, butelki, galony |
|---|---|
| Maksymalna objętość produktu | 15L |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, LDPE, PVC, PC, PS |
| numer stacji | podwójna stacja |
| Warstwa opcjonalna | Dostępnych jest wiele warstw |
| Pojemność wyjściowa | 180~200 szt./h |
|---|---|
| Rozmiar | 4,6×3×2,4(M) |
| Waga | 8,2T |
| Śruba | 90mm |
| Max Die Usta | 180mm |
| Maksymalna objętość produktu | 30 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 60 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 30 kW |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Średnica śruby | 75 mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Moc silnika ekstrudera (kW) | 22 KW |
|---|---|
| Rozmiar płyty formy (wysokość) (mm) | 420 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwy w obsłudze |
| Wykorzystane branże | Zakład produkcyjny, Fabryka Żywności i Napojów, Farmy, F |