| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 MPa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Siła zacisku | 100-500KN |
| Skok wyrzutnika | 50-150 mm |
| Wyjście | 600 BPH |
|---|---|
| Forma | 1 wnęka |
| Napięcie | zgodnie z życzeniem klienta |
| Wymiar (L * W * H) | 1,6*0,6*1,5 |
| Waga | 500kg |
| Model nr. | ABLB65 |
|---|---|
| średnica śruby | 65mm |
| Stan | Nowy |
| Atrybut firmy | Producent |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Maszyna do formowania z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 2L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,5 ~ 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 30 l/min |
| Żywotność formy | > 2,000,000 Cyklów |
| Applications | Cutting Necks of Bottles, Jars |
|---|---|
| nazwa maszyny | Automatyczna maszyna do cięcia szyjki butelki |
| Specyfikacja maszyny | 800*420*850mm |
| Opakowania transportowe | Skrzynie foliowe i drewniane |
| Orzecznictwo | SGS,CE |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Screw Diameter | 40mm |
|---|---|
| Screw L/D Ratio | 20.5:1 |
| Theoretical Injection Capacity | 238cm³ |
| Injection Pressure | 174Mpa |
| Max. Hydraulic Pressure | 140Kg/cm |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |