| Przetworzone tworzywo sztuczne | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 680mm |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 680mm |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 580 |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania z rozdmuchem |
| Odpowiednia butelka | Butelka Napój |
| słowa kluczowe | Automatyczna dmuchawa dla zwierząt |
| Rodzaj | Automatyczne maszyny do wydmuchiwania butelek |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| napięcie | 380 V/3 fazy/50 Hz |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Objętość butelki (ml) | 1L-2L |
|---|---|
| Zastosowanie | Butelka |
| Praktyczne branże | Warsztaty naprawy maszyn |
| Podstawowe komponenty | Silnik, sterownik PLC |
| Rodzaj | Rozciągliwe formowanie z rozdmuchem dla zwierząt domowych |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Neck Diameter(mm) | 38 mm |
| Bottle Volume(ml) | 2000 ml |
| Application | Plastic Bottle, PET Bottles |
| Nazwa handlowa | Dawson |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Neck Diameter(mm) | 38 mm |
| Bottle Volume(ml) | 2000 ml |
| Application | Plastic Bottle, PET Bottles |
| Nazwa handlowa | Dawson |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Średnica szyi (mm) | 38 mm |
| Objętość butelki (ml) | 2000 ml |
| Aplikacja | Plastikowa butelka, butelki PET |
| Nazwa handlowa | Dawson |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok, jeden rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem, rozdmuchiwanie z rozciąganiem, rozdmuchiwarka z rozciąganiem |
| Aplikacja | Butelka, zbiornik na wodę, kanister, kanister, zabawka |
| Podanie | Butelka na napoje, butelka oleju |
|---|---|
| Automatyczny | Całkowicie automatyczny |
| Serwis techniczny | 24 godziny/365 dni online |
| Kontrolowany przez | PLC |
| Cylinder zamykania i otwierania formowania | FESTO |