| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zamykanie i napełnianie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Rodzaj rozdmuchu | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem, forma wtryskowa z rozdmuchem |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Średnica szyi (mm) | 38 mm |
| Gwarancja na podstawowe komponenty | 1 rok |
| Waga (kg) | 3500 kg |
| Nazwa handlowa | Dawson |
| Model nr. | DSB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Podanie | Butelka, kanister, kanister |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5L |
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo |
|---|---|
| Podanie | Butelka, medyczna, kosmetyczna |
| Napięcie | 380V,380V/50HZ,220/380V,220V/380V/415V/460V.. |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rodzaj | Pełna automatyka, wtrysk z rozdmuchem |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 720 mm |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 720 mm |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 378 |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Podanie | Butelka |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Przetwarzane z tworzyw sztucznych | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Maksymalna wysokość butelki | 140 mm |
| Maksymalna średnica butelki | 300 mm |
| Objętość butelki | 250 ml |
| Szczegóły pakowania | Machine are packed with plastic film; Maszyna jest zapakowana w folię z tworzywa sztuczneg |