| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Do dyspozycji |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE |
| Maksymalna głośność | 5L |
| Przepływ wody | 100L/min |
| Model nr. | ABLB65 |
|---|---|
| średnica śruby | 65mm |
| Stan | Nowy |
| Atrybut firmy | Producent |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| pleśń | Jedna wnęka |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Aplikacja | Butelka na napoje, butelka oleju |
|---|---|
| Automatyczny | Całkowicie automatyczny |
| Serwis techniczny | 24 godziny/365 dni online |
| Kontrolowany przez | Plc |
| Formowanie cylindra zamykającego i otwierającego | Festo |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L. |
|---|---|
| Cykl suszenia | 1000 szt./godz |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Śrubowy stosunek L/D | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowa |
| Podanie | Butelka na napoje, butelka oleju |
|---|---|
| Automatyczny | Całkowicie automatyczny |
| Serwis techniczny | 24 godziny/365 dni online |
| Kontrolowany przez | PLC |
| Cylinder zamykania i otwierania formowania | FESTO |
| Model nr. | DSB80II |
|---|---|
| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | Dostępny |
| Zrobiono w | Chiny |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE; |