| Średnica śruby (mm) | 75 mm |
|---|---|
| Automatyzacja | automatyczny |
| Śruba moc grzewcza (kW) | 7 kW |
| Rozmiar płyty formy (szerokość) (mm) | 380 mm |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,6 MPa |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Maszyna do formowania z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 2L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,5 ~ 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 30 l/min |
| Żywotność formy | > 2,000,000 Cyklów |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Forma | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| wyprodukowane w | Chiny |
| Produkt | AGD, dmuchanie formy |
|---|---|
| Tryb kształtowania | Dmuchanie Formy |
| Materiał formy | P20,P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Biegacz | Ciepło Zimno |
| Wgłębienie | jeden lub więcej |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Forma | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| wyprodukowane w | Chiny |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Forma | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| wyprodukowane w | Chiny |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PET, Plastik |
|---|---|
| Średnica szyi (mm) | 20 mm |
| Objętość butelki (ml) | 800 ML |
| Aplikacja | Butelki PET, słoiki PET |
| Nazwa handlowa | DAWSON |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne usuwanie błysku | z automatycznym usuwaniem błysku |
| Pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiedni | Butelka 0 ~ 5L |
| Wyprodukowane w | Chiny |
| Dostarczone instrukcje | Instrukcje w języku chińskim i angielskim |
|---|---|
| Dostarczone próbki | Jeśli wymagane |
| Typ formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Lokalizacja salonu | Nic |
| Przepływ wody | 100 l/min |