| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Żywotność maszyny | > 20 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalna objętość produktu | 120 l |
| Siła zaciskająca | 600KN |
| Stacja | Podwójna stacja |
|---|---|
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | System zaciskania typu przełączania |
| System hydrauliczny | 68 kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Specyfikacja | ABLB80-25L |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Żywotność maszyny | > 20 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalna objętość produktu | 120 l |
| Siła zaciskająca | 600KN |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Nr modelu | ABLD150 |
|---|---|
| Maks. Objętość produktu | 1000 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 1800×1800 |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Znak firmowy | Dawsona |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
|---|---|
| średnica śruby | 100 MM |
| Wydajność (kg/h) | 320 kg/h |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny |
| Atrybut firmy | Producent |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Model nr. | DSB80II |
|---|---|
| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | Dostępny |
| Zrobiono w | Chiny |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE; |