| Stacja | Podwójna stacja |
|---|---|
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | System zaciskania typu przełączania |
| System hydrauliczny | 68 kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 1 galon |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 400 ~ 600 sztuk/h |
| Średnica śruby | 45mm |
| Moc napędu śrubowego | 10kW |
| Moc grzewcza ślimaka | 2,6 kW |
| Automatyczny | - Tak, tak. |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Nieskomputeryzowane |
| System sterowania | PLC |
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowa |
| Automatyczny | - Tak, tak. |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Nieskomputeryzowane |
| System sterowania | PLC |
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Kontrola wychodząca wideo | Opatrzony |
|---|---|
| Moc grzewcza śruby (kW) | 14,1 kW |
| Wydajność (kg/h) | 70 kg / godz |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Pojemność wyjściowa | 180~200 szt./h |
|---|---|
| Rozmiar | 4,6×3×2,4(M) |
| Waga | 8,2T |
| Śruba | 90mm |
| Max Die Usta | 180mm |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Specyfikacja | ABLB90-30L |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |