| Model nr. | DSB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Model nr. | DSB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Stacja | Podwójna stacja |
|---|---|
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | System zaciskania typu przełączania |
| System hydrauliczny | 68 kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP |
| Stacja | Podwójna stacja |
|---|---|
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | System zaciskania typu przełączania |
| System hydrauliczny | 68 kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP |
| Średnica śruby | 80mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 10 ~ 30 litrów |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 270 tys |
| Rozmiar szablonu | 680*660mm |
| Automatyczny | - Tak, tak. |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Nieskomputeryzowane |
| System sterowania | PLC |
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Średnica śruby | 70mm |
|---|---|
| Asortyment produktów | 0 ~ 5 litrów |
| Tworzywo | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zaciskania | 68KN |
| Rozmiar szablonu | 380*450mm |
| Średnica śruby | 70mm |
|---|---|
| Asortyment produktów | 0 ~ 5 litrów |
| Tworzywo | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zaciskania | 68KN |
| Rozmiar szablonu | 380*450mm |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |