| Model nr. | DSB70II |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Forma | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE |
| Materiał formy | S50c/S136/Aluminium z miedzią berylową |
| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Do dyspozycji |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE |
| Maksymalna głośność | 5L |
| Przepływ wody | 100L/min |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5L |
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5L |
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 20L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Podwójna stacja podwójna głowa |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 2L |
| System mocowania | System zaciskania typu przełączania |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Podwójna stacja podwójna głowa |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 2L |
| System mocowania | System zaciskania typu przełączania |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |