| Moc silnika wytłaczarki (kW) | 55 kw |
|---|---|
| Średnica śruby (mm) | 100 mm |
| Wymiar (L * W * H) | 5,4*2,5*4,5 |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Popyt na pracę | 1~2 operatorów |
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, bieg |
|---|---|
| Napięcie | 440V/415V/380V/220V |
| Moc grzewcza śruby (kW) | 18KW |
| Rozmiar płyty formy (szerokość) (mm) | 900 mm |
| Zużycie powietrza (m³/min) | 1,2 m³/min |
| Objętość pustej części | 10~30L |
|---|---|
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny |
| System mocowania | Przełącz typ mocowania systemu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Zużycie powietrza (m³/mi | 1 m³/min |
| Wideokontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PC, PS, PCV, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Wideokontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PC, PS, PCV, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Wideokontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PC, PS, PCV, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Wideokontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PC, PS, PCV, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Wideokontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PC, PS, PCV, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok, jeden rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem, rozdmuchiwanie z rozciąganiem, rozdmuchiwarka z rozciąganiem |
| Aplikacja | Butelka, zbiornik na wodę, kanister, kanister, zabawka |
| Clamping Force | 250KN |
|---|---|
| Control System | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Max.Extrusion Capacity | 120KG/H |
| Średnica śruby | 80mm |