| Przetworzone tworzywo sztuczne | PET, PC, PVC, PE, PE/PP, LDPE, HDPE, PP |
|---|---|
| Podstawowe komponenty | Łożysko, silnik, pompa, przekładnia, sterownik PLC, zbiornik ciśnieniowy, silnik, skrzynia biegów |
| Aplikacja | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarki |
| Silnik | Silnik serwo |
| Nazwa produktu | Maszyna do rozdmuchiwania butelek PET |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
|---|---|
| Moc grzewcza śruby | 17,5-21 kW |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Silnik napędowy | 45 kw |
|---|---|
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLD100 |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Silnik napędowy | 45 kw |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Tryb kształtowania | Tworzące formy dmuchawe |
|---|---|
| Materiał produktu | Metal |
| Produkt | Sprzęt gospodarstwa domowego |
| Tworzywo | 42CrMo |
| Oprogramowanie do projektowania | Pro-E |
| Skok zamknięty/otwarty | 880-1700mm |
|---|---|
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Silnik napędowy | 45 kw |
| Aplikacja | Butelka Napoju, Butelka Nafty |
|---|---|
| Automatyczny | W pełni automatyczny |
| Serwis Techniczny | 24 godziny/365 dni w Internecie |
| Kontrolowany przez | PLC |
| Formowanie cylindra zamykającego i otwierającego | Festo |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 20L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
|---|---|
| Silnik | Siłownik |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Skok zamknięty/otwarty | 880-1700mm |