| Czas dostawy | 40-65 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Nazwa handlowa | DAWSON |
| Orzecznictwo | CE |
| Pojemność wyjściowa | 180~200 szt./h |
|---|---|
| Rozmiar | 4,6×3×2,4(M) |
| waga | 8,2T |
| Śruba | 90mm |
| Max Die Usta | 180mm |
| Maksymalna objętość produktu | 5L |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/380 V/400 V/415 V/440 V 50/60 Hz |
| Siła zacisku | 110KN |
| Strefa grzewcza | 3 |
| Moc ogrzewania | 13,8kw |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Żywotność maszyny | > 20 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalna objętość produktu | 120 l |
| Siła zaciskająca | 600KN |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | DMB1000L |
|---|---|
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 1100 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 1800×1800 |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 360 szt./wys. |
| Średnica śruby | 100 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Model nr. | ABLB100 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Żywotność maszyny | > 20 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalna objętość produktu | 120 l |
| Siła zaciskająca | 600KN |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Żywotność maszyny | > 20 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalna objętość produktu | 120 l |
| Siła zaciskająca | 600KN |