| Model nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 160L |
|---|---|
| Cykl suchy | 300 szt./wys. |
| Średnica śruby | 110 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, bieg |
|---|---|
| Napięcie | 440V/415V/380V/220V |
| Moc grzewcza śruby (kW) | 18KW |
| Rozmiar płyty formy (szerokość) (mm) | 900 mm |
| Zużycie powietrza (m³/min) | 1,2 m³/min |
| Średnica śruby | 80 |
|---|---|
| Pojemność wytłaczania na godzinę (PE) | 110 |
| Liczba grzejników | 4 |
| Clamping Stoke | 200-650 |
| Siła zacisku | 110 |