| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
| Pakiet transportowy | Opakowania foliowe |
| Znak towarowy | Dawson |
| Kod HS | 8477301000 |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 10 l |
|---|---|
| Cykl suchy | 700 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Wyjście HDPE | 110 KG/H |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Siła zaciskająca | 600 Kn |
| Typ maszyny | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Produkcja | Wytłaczarka do wytłaczania z rozdmuchem hdpe, |
| Materiał | PE, PP, PCV, PA... |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Atrybut firmy | Producent |
| Średnica śruby | 120 MM |
|---|---|
| Numer stacji | Samotny |
| Moc napędu śrubowego | 75 KW |
| Siła zacisku | 800 kN |
| Uderzenie formy | 600-1500mm |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Specyfikacja | ABLD100 |
|---|---|
| Udar formy | 550-1350mm |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Podanie | Zakraplacz do oczu, butelka na lek, butelka chemiczna |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Stacja | Trzy w jednym |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 1L |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zamykanie i napełnianie |
| gwarancja | 12 miesięcy |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PP, PE, PC, PS, COC |
| Warunki | Nowy |