| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Model nr. | DSB70II |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120L |
|---|---|
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Udar formy | 550-1350mm |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zamykanie i napełnianie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Rodzaj rozdmuchu | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem, forma wtryskowa z rozdmuchem |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zamykanie i napełnianie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Rodzaj rozdmuchu | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem, forma wtryskowa z rozdmuchem |
| Model nr. | DSB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 MPa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Specyfikacja | DSB80-12L |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 12L |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Kod HS | 8477301000 |
| Model nr. | DSB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |