| Model nr. | DSB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Clamping Force | 250KN |
|---|---|
| Control System | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Max.Extrusion Capacity | 120KG/H |
| Średnica śruby | 80mm |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Specyfikacja | ABLB80-25L |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| pleśń | Jedna wnęka |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Model nr. | IBM65D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 1L |
| Materiał formy | S136, P20, 4Cr13 |
| Siła docisku nadmuchu | 40 ton |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Główne elementy | PLC, silnik, skrzynia biegów, silnik, pompa |
|---|---|
| Silnik napędowy | 45 kw |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Stan | Nowy |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Model nr. | ABBL75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Wnioski | Cięcie szyjek butelek, słoików |
|---|---|
| nazwa maszyny | Automatyczna maszyna do cięcia szyjki butelki |
| Specyfikacja maszyny | 800*420*850mm |
| Opakowania transportowe | Skrzynie foliowe i drewniane |
| Orzecznictwo | SGS,CE |
| Wnioski | Cięcie szyjek butelek, słoików |
|---|---|
| nazwa maszyny | Automatyczna maszyna do cięcia szyjki butelki |
| Specyfikacja maszyny | 800*420*850mm |
| Opakowania transportowe | Skrzynie foliowe i drewniane |
| Orzecznictwo | SGS,CE |