| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | DSB70II |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Produkt | AGD, dmuchanie formy |
|---|---|
| Tryb kształtowania | Dmuchanie Formy |
| Materiał formy | P20,P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Biegacz | Ciepło Zimno |
| Wgłębienie | jeden lub więcej |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz typ mocowania systemu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Zdolność produkcyjna | 400 ~ 450 szt./wys. |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Aplikacje | Małe plastikowe butelki o pojemności od 5 ml do 1 l |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| Podstawowe komponenty | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, PLC ... |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Wymagana siła robocza | 1~2 Operator |
| Maksymalna objętość produktu | 10 l |
|---|---|
| Cykl suchy | 700 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 30 kW |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
|---|---|
| średnica śruby | 75 MM |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Napięcie | Określony przez klienta |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Śruba moc grzewcza | 6 Kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Siła zaciskająca | 80 tys |
| maksymalny rozmiar formy | 400X450mm |