| Dostarczone instrukcje | Instrukcje w języku chińskim i angielskim |
|---|---|
| Dostarczone próbki | Jeśli wymagane |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Lokalizacja salonu | Nic |
| Przepływ wody | 100 l/min |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Specyfikacja | ABLB80-25L |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Model nr. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Śruba moc grzewcza | 6 Kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Siła zaciskająca | 80 tys |
| maksymalny rozmiar formy | 400X450mm |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PP/PE/PU/PC/PVC/PETG/HDPE/LDPE/ABS |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem Jerry Can |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Model nr. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Śruba moc grzewcza | 6 Kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Siła zaciskająca | 80 tys |
| maksymalny rozmiar formy | 400X450mm |
| Dostarczone instrukcje | Instrukcje w języku chińskim i angielskim |
|---|---|
| Dostarczone próbki | Jeśli wymagane |
| Typ formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Lokalizacja salonu | Nic |
| Przepływ wody | 100 l/min |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 20L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Stan | Nowy |
| Złożenie | Zdejmowana część szyjna i dolna |
| System chłodzenia | oddzielny układ chłodzenia |
| Numer stacji | Pojedynczy |
|---|---|
| Atrybut firmy | Producent |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-250 l |
| średnica śruby | 120 mm |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |