| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Kontrola wychodząca wideo | Opatrzony |
|---|---|
| Moc grzewcza śruby (kW) | 14,1 kW |
| Wydajność (kg/h) | 70 kg / godz |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 MPa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| Odpowiednie | Butelka 20L 25L |
| Siła zaciskająca | 270 zł |
| Strefa grzewcza | 4 Grzałka aluminiowa |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Specyfikacja | ABLB90-30L |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 MPa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |
| Podanie | Zakraplacz do oczu, butelka na lek, butelka chemiczna |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Stacja | Trzy w jednym |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 1L |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz typ mocowania systemu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Zdolność produkcyjna | 400 ~ 450 szt./wys. |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |