| Przetworzone z tworzywa sztucznego | ZWIERZĘ DOMOWE |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie przez rozdmuchiwanie z rozciąganiem |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Skok zamknięty/otwarty | 880-1700mm |
|---|---|
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Silnik napędowy | 45 kw |
| Główne elementy | PLC, silnik, skrzynia biegów, silnik, pompa |
|---|---|
| Silnik napędowy | 45 kw |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| słowa kluczowe | Automatyczna wytłaczarka z rozdmuchem |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
|---|---|
| Moc grzewcza śruby | 17,5-21 kW |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Silnik napędowy | 45 kw |
|---|---|
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
|---|---|
| Model nr. | ABLD100 |
| Silnik napędowy | 45 kw |
| Silnik | Siłownik |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowa |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 300 l |
|---|---|
| Cykl suchy | 300 szt./godz. |
| średnica śruby | 120 mm |
| Śruba stosunek L / D | 33 |
| Moc napędu śrubowego | 132 kw |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| pleśń | Jedna wnęka |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowa |