| Moc grzewcza śruby (kW) | 6 kW |
|---|---|
| Rozmiar płyty formy (szerokość) (mm) | 290 mm |
| Zużycie powietrza (m³/mi | 0,6 m³/min |
| Gwarancja | Rok |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
|---|---|
| średnica śruby | 75 MM |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt/h |
| Średnica śruby | 75mm |
| Atrybut firmy | producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 360 szt./wys. |
| Średnica śruby | 100 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Orzecznictwo | CE |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy, jeden rok |
| Kolor | Niebiesko-biały lub dostosowany, wymagania klienta, dostosowany |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |