| Klasyfikacja maszyn do formowania wtryskowego | Maszyna do formowania wtryskowego preform PET |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 160 MPa |
| Grubość formy | 280-710 mm |
| Tonaż wyrzutnika | 3280KN |
| Numer wyrzutnika | 13 sztuk |
| Klasyfikacja maszyn do formowania wtryskowego | Maszyna do formowania wtryskowego preform PET |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 160 MPa |
| Grubość formy | 280-710 mm |
| Tonaż wyrzutnika | 3280KN |
| Numer wyrzutnika | 13 sztuk |
| Klasyfikacja maszyn do formowania wtryskowego | Maszyna do formowania wtryskowego preform PET |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 160 MPa |
| Grubość formy | 280-710 mm |
| Tonaż wyrzutnika | 3280KN |
| Numer wyrzutnika | 13 sztuk |
| Klasyfikacja maszyn do formowania wtryskowego | Maszyna do formowania wtryskowego preform PET |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 160 MPa |
| Grubość formy | 280-710 mm |
| Tonaż wyrzutnika | 3280KN |
| Numer wyrzutnika | 13 sztuk |
| Średnica śruby | 40mm |
|---|---|
| Prędkość śruby | 0-190 obr./min |
| Teoretyczna wydajność wtrysku | 238cm3 |
| Ciśnienie wtrysku | 174Mpa |
| Max. Maks. Hydraulic Pressure Ciśnienie hydrauliczne | 140 kg/cm |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Objętość butelki (ml) | 1L-2L |
|---|---|
| Zastosowanie | Butelka |
| Praktyczne branże | Warsztaty naprawy maszyn |
| Podstawowe komponenty | Silnik, sterownik PLC |
| Rodzaj | Rozciągliwe formowanie z rozdmuchem dla zwierząt domowych |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Klasyfikacja maszyn do formowania wtryskowego | Maszyna do formowania wtryskowego preform PET |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 160 MPa |
| Grubość formy | 280-710 mm |
| Tonaż wyrzutnika | 3280KN |
| Numer wyrzutnika | 13 sztuk |
| Produkcja | 600BPH |
|---|---|
| Pleśń | 1 wnęka |
| napięcie | Zgodnie z życzeniem klienta |
| Wymiar ((L*W*H) | 1,6*0,6*1,5 |
| Waga | 500 KG |