| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Wniosek | Plastikowa butelka, butelki PET |
|---|---|
| Wymiar (L * W * H) | 1,45*0,65*1,15(m) |
| Podstawowe składniki | Łożysko, silnik, pompa, przekładnia, PLC, zbiornik ciśnieniowy |
| Wymagana siła robocza | 1~2 Operator |
| Czas ogrzewania (S) | 90-200 |
| Nazwa produktu | Maszyna do rozdmuchiwania butelek dla zwierząt domowych |
|---|---|
| Wniosek | Butelka na napoje, butelka oleju |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Automatyczny | Całkowicie automatyczny |
| Serwis techniczny | 24 godziny/365 dni online |
| Klasyfikacja maszyn do formowania wtryskowego | Maszyna do formowania wtryskowego preform PET |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 160 MPa |
| Grubość formy | 280-710 mm |
| Tonaż wyrzutnika | 3280KN |
| Numer wyrzutnika | 13 sztuk |
| Klasyfikacja maszyn do formowania wtryskowego | Maszyna do formowania wtryskowego preform PET |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 160 MPa |
| Grubość formy | 280-710 mm |
| Tonaż wyrzutnika | 3280KN |
| Numer wyrzutnika | 13 sztuk |
| Klasyfikacja maszyn do formowania wtryskowego | Maszyna do formowania wtryskowego preform PET |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 160 MPa |
| Grubość formy | 280-710 mm |
| Tonaż wyrzutnika | 3280KN |
| Numer wyrzutnika | 13 sztuk |
| Podstawowe komponenty | Silnik, PLC |
|---|---|
| Siła docisku | 80kn |
| Średnica śruby | 40mm |
| Test maszyn | Pod warunkiem, że |
| Szczegóły pakowania | Machine are packed with plastic film; Maszyna jest zapakowana w folię z tworzywa sztuczneg |
| średnica śruby | 85 MM |
|---|---|
| Objętość strzału (teoretyczna) | 2418 cm³ |
| MASA STRZAŁU | 2200 G |
| Ciśnienie wtrysku | 167 MPa |
| Szybkość wtrysku | 482 g/s |
| średnica śruby | 85 MM |
|---|---|
| Objętość strzału (teoretyczna) | 2418 cm³ |
| MASA STRZAŁU | 2200 G |
| Ciśnienie wtrysku | 167 MPa |
| Szybkość wtrysku | 482 g/s |
| Materiał produktu | Aluminium |
|---|---|
| Tom | 100ML-300L |
| Wgłębienie | Pojedyncza wnęka \ wiele wnęk |
| Nazwa produktu | nasadki, przykrywki, preformy, osłony... |
| Próbki | Wyślij zgodnie z wymaganiami klienta |