| Klasyfikacja maszyn do formowania wtryskowego | Pokrywa butelki do produkcji wtryskarki |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 148 MPa |
| Grubość formy | 180-470 mm |
| Tonaż wyrzutnika | 70KN |
| Numer wyrzutnika | 5 sztuk |
| Objętość | 100ML-300L |
|---|---|
| Użycie | Maszyna do formowania wtryskowego |
| Wgłębienie | Pojedyncza wnęka\ Wiele wnęk |
| Życie formy | ponad 1 000 000 razy |
| Nazwa produktu | czapki, wieczka, preformy, okładki... |
| Objętość | 100ML-300L |
|---|---|
| Użycie | Maszyna do formowania wtryskowego |
| Wgłębienie | Pojedyncza wnęka\ Wiele wnęk |
| Życie formy | ponad 1 000 000 razy |
| Nazwa produktu | czapki, wieczka, preformy, okładki... |
| Klasyfikacja maszyn do formowania wtryskowego | Maszyna do formowania wtryskowego preform PET |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 160 MPa |
| Grubość formy | 280-710 mm |
| Tonaż wyrzutnika | 3280KN |
| Numer wyrzutnika | 13 sztuk |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Czas dostawy | 40 ~ 45 dni roboczych |
| Mold Life | 50 000-5 000 000 strzałów |
| Standardowy komponent | Dme, Hasco, JIS itp. |
| Ustawienia języka | Chiński i angielski panel operacyjny |
|---|---|
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna wideo, bezpłatne części zamienne, instalacja w terenie |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 200 g/s |
| Średnica śruby | 45 mm |
|---|---|
| Objętość strzału (teoretyczna) | 460 cm³ |
| Waga strzału | 415 gramów |
| Ciśnienie wtrysku | 188 MPa |
| Szybkość wtrysku | 140 g/s |
| średnica śruby | 85 MM |
|---|---|
| Objętość strzału (teoretyczna) | 2418 cm³ |
| MASA STRZAŁU | 2200 G |
| Ciśnienie wtrysku | 167 MPa |
| Szybkość wtrysku | 482 g/s |
| średnica śruby | 85 MM |
|---|---|
| Objętość strzału (teoretyczna) | 2418 cm³ |
| MASA STRZAŁU | 2200 G |
| Ciśnienie wtrysku | 167 MPa |
| Szybkość wtrysku | 482 g/s |
| Klasyfikacja maszyn do formowania wtryskowego | Maszyna do formowania wtryskowego preform PET |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 160 MPa |
| Grubość formy | 280-710 mm |
| Tonaż wyrzutnika | 3280KN |
| Numer wyrzutnika | 13 sztuk |