| Objętość | 100ML-300L |
|---|---|
| Użycie | Maszyna do formowania wtryskowego |
| Wgłębienie | Pojedyncza wnęka\ Wiele wnęk |
| Życie formy | ponad 1 000 000 razy |
| Nazwa produktu | czapki, wieczka, preformy, okładki... |
| Siła zacisku | 1700 kun |
|---|---|
| Injection weight | 527g (PET) |
| Przestrzeń Między Spinką Do Krawata | 460*460mm |
| Mould thickness | 180~500mm |
| Skok płyty | 435 mm |
| Objętość | 100ML-300L |
|---|---|
| Użycie | Maszyna do formowania wtryskowego |
| Wgłębienie | Pojedyncza wnęka\ Wiele wnęk |
| Życie formy | ponad 1 000 000 razy |
| Nazwa produktu | czapki, wieczka, preformy, okładki... |
| Materiał produktu | Aluminium |
|---|---|
| Tom | 100ML-300L |
| Wgłębienie | Pojedyncza wnęka\ Wiele wnęk |
| Nazwa produktu | czapki, wieczka, preformy, okładki... |
| Próbki | Wyślij zgodnie z wymaganiami klienta |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Łącznik rurowy, preforma, nasadki, skrzynie, zabawki... |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Product Name | Injection Molding Machine |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |