| Model nr. | DSB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE; |
|---|---|
| Ciśnienie wody | 0,4-0,6 MPa |
| Maksymalna głośność | 5L |
| Model nr. | DSB80II |
| Medium chłodzące | woda |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5L |
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Napięcie | 440V/415V/380V/220V |
| Przepływ wody | 100 l/min |
| Moc silnika ekstrudera (kW) | 22 KW |
|---|---|
| Rozmiar płyty formy (wysokość) (mm) | 420 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwy w obsłudze |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny, Fabryka Żywności i Napojów, Farmy, F |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, skrzynia biegów, silnik, pompa |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PC, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | podwójna stacja |
| Umrzeć głową | pojedyncza głowa |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 20L |
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie przez rozdmuchiwanie z rozciąganiem |
|---|---|
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PET, PC, PE/PP |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L. |
|---|---|
| Cykl suszenia | 1000 szt./godz |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Śrubowy stosunek L/D | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 30L |
|---|---|
| Cykl suchy | 300 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 37 KW |