| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Zakres produktów | 10~30L |
|---|---|
| Wydajność | 45~60BPH |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 37 KW |
| Maksymalna objętość produktu | 5L |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/380 V/400 V/415 V/440 V 50/60 Hz |
| Siła zacisku | 110KN |
| Strefa grzewcza | 3 |
| Moc ogrzewania | 13,8kw |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 150 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 380 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, bieg |
| Znak towarowy | Dawson |
| Maksymalna objętość produktu | 5L |
|---|---|
| Falownik uplastyczniający | INNOWACJA |
| Siła zacisku | 110KN |
| System kontroli Paryża | Wisetech/Xunjie/MOOG |
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Moc grzewcza śruby (kW) | 6 kW |
|---|---|
| Rozmiar płyty formy (szerokość) (mm) | 290 mm |
| Zużycie powietrza (m³/mi | 0,6 m³/min |
| Gwarancja | Rok |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Wymiar (L * W * H) | jako zamówienie |
| Aplikacja | Butelka, pojemnik |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 20L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Pojemność wyjściowa | 180~200 szt./h |
|---|---|
| Rozmiar | 4,6×3×2,4(M) |
| Waga | 8,2T |
| Śruba | 90mm |
| Max Die Usta | 180mm |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Wydajność wyjściowa | 180szt./godz |
| Średnica śruby | 75 mm |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Wyjście HDPE | 100kg/godz |